Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Терпал регулятор росту ціна

Терпал регулятор росту цінаКупуйте у нас Терпал - регулятор росту, ціна якого доступна навіть для малих підприємств. Компанія "Седна-Агро" займається не тільки продажем перевірених висококласних зерен різноманітних культур для сільського господарства, але також і поширює на ринку України кошти із захисту рослин від шкідників і збудників хвороб. Сьогодні людство займається вирощуванням безлічі видів рослин, які вимагають багато зусиль для високого врожаю і регуляторів росту, наприклад, Терпал, ціна якого у виробника найнижча на ринку України. Щоб полегшити роботу аграрникам і сприяти виходу на внутрішній ринок вітчизняних якісних продуктів харчування, ми допомагаємо підприємцям хімічної промисловості заявити про якість своєї продукції та підтримати землеробство за допомогою добрив.

Якщо Вас турбує, що Терпал, регулятор росту, ціна якого одна з найвигідніших на нашому сайті, може виявитися недостатньо ефективним в умовах роботи у Вашій середовищі, рекомендуємо ознайомитися і з іншими товарами.

У каталозі нашої компанії можна знайти як універсальні засоби для великої кількості культур, так і спеціалізовані. Також рекомендуємо звернути увагу на діючу речовину кожного розчину і їх ціни, наприклад, Терпал, регулятора росту. Так як всі вони впливають на певні характеристики розвитку рослин, потрібно грамотно вибирати засоби дотримуватися всіх правил використання хімікатів.

Роль нашої компанії в посередництві між підприємцями хімічної промисловості та сільського господарства. Так як наші співробітники мають багатий професійний досвід, вони можуть надати Вам інформаційну підтримку перед тим, як купити препарат регулятора росту. Ціна Терпал також доступна по телефону на екрані. Також ми допомагаємо розібратися з необхідними обсягами коштів і навіть надаємо нашим клієнтам оформлення векселя. У наших інтересах розвиток дрібних підприємств з високоякісною продукцією на ринку України.

Даний препарат випускається в рідкому вигляді на основі водного розчину. Його слід застосовувати на посівах ячменю в разі досить високої вологості середовища. Також у препарату є протипоказання, про які Ви можете дізнатися докладніше на нашому сайті разом з ціною на Терпал. Даний регулятор росту безпечний для людей.Рекомендуем вивчити повний каталог наших добрив, щоб знати про новинки якісних засобів по захисту сільгосп рослин.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення