Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Терпал регулятор росту рослин

Терпал регулятор росту рослинНаша компанія з продажу насіння та засобів захисту рослин готова представити новинку в галузі землеробства - Терпал, регулятор росту рослин, який абсолютно безпечний у вирощуванні сільськогосподарських культур. Споживання оброблених рослин в їжу не шкодить споживачам, що високо цінується клієнтами нашої компанії.

Даний препарат, Терпал (регулятор росту рослин), випускається у вигляді водного розчину в 5 л тарі. Ви можете здійснити замовлення по телефону і отримати доставку препарату в будь-якому обсязі в будь-яке місто України. Ідеально дана речовина підходить для посівів ячменю та зернових культур. У складі розчину високу кількість азоту, що дозволяє засобу сприяти активному росту насіння. Процес використання Терпал, регулятора росту рослин, абсолютно безпечний як для полів, так і для споживачів.

Наша компанія рекомендує застосовувати препарат Терпал - регулятор росту для рослин, тільки в обробці стійких посівів на територіях, що не піддаються засух. У разі заморозків слід утриматися і використовувати інші засоби. У нашому асортименті присутні і інші розчини, які сприяють активному розвитку культур. Також на нашому сайті можна придбати перевірені насіння для посівів і навіть домовитися про оформлення векселя на покупку препаратів протягом року. Ми підтримуємо сільськогосподарські підприємства України і сприяємо розвитку Вашої сфери. Ви можете придбати регулятори росту рослин, в тому числі Терпал, в будь-якому місті країни.


Метод дії препарату полягає в запобіганні росту стебла, поки він не сформується. Таким чином, ячмінь не лягає на землю і може розвиватися природним шляхом. Також речовина регулятора росту рослин (Терпал) захищає рослину від заражень грибком і проникнення в стебло збудників хвороб. За рахунок впливу розчину на кореневу систему, рослина дає більш багатий і якісно високий урожай. Це впливає на смакові якості продукції та цінність рослини.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення