Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Скільки коштує насіння сої

Скільки коштує насіння соїЯкщо Вас цікавить скільки коштують насіння сої, Ви можете порівняти їх вартість в «Сена-Агро» з цінами інших компаній. Однак якість покупки Ви зможете оцінити тільки коли посів почне сходити. Так як сьогодні в аграрній промисловості активно використовується не тільки техніка, а й модернізовані методики по догляду за рослинами, ми можемо досягти виживання рослин до 70% від посіву. Для цього потрібно мати великий досвід і покладатися на професіоналів в хімічній сфері та технічної. Від того, як Ви будете стежити за якістю своєї продукції, буде залежати, скільки будуть стояти насіння сої. А це, в свою чергу, дуже важливий аспект продажів, так як завищена ціна повинна підкріплюватися якістю. Це вдається далеко не всім і навіть надзвичайно завищені вкладення в техніку можуть не окупитися, якщо нехтувати тим, як добре проростають насіння сої. Скільки коштують речовини по догляду за аграрними культурами, стільки і слід завчасно виділяти в бюджеті перед початком сезону.

Доведено, що недостатньо продумана підготовка до кліматичних змін може спричинити за собою катастрофічні наслідки для врожаю, адже разом з вогкістю приходить грибок, а з ним і хвороби. З огляду на нашого тісного співробітництва з міжнародними компаніями з виробництва хімічних препаратів для захисту рослин, наші клієнти, які придбали їх, відгукуються про результати виключно позитивно. Якщо Вам потрібно дізнатися, скільки коштують насіння сої нашого виробництва, Ви можете зв'язатися з менеджером «Сена-Агро». Наші фахівці також надають допомогу в оформленні векселів на покупку необхідного устаткування і матеріалів з рослинництва.

Серед принципів нашої компанії одним з найбільш значущих є сприяння випуску на ринок найякісніших продуктів в Україні. В асортименті ми маємо не тільки інсектициди і гербіциди, але також і насіння сої, кукурудзи і т. Д. Скільки коштує одиниця кожного товару, залежить від багатьох факторів, в першу чергу, від умов нашого з Вами співпраці.


Ми надаємо у вільному доступі важливу інформацію з вирощування певних культур рослин, про їх шкідників і хвороби. Якщо збираєтеся купити певну кількість насіння сої, скільки це буде коштувати, можна дізнатися прямо з дому за номером телефону.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення