Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятори росту Байєр

Регулятори росту БайєрБудь-яке підприємство, яке займається вирощуванням харчових культур, зацікавлене в тому, щоб збільшити швидкість їхнього зростання і їх кількість, адже саме від цього залежить і прибуток підприємства. І в цьому Вам зможуть допомогти спеціальні регулятори росту Байєр, які добре зарекомендували себе на ринку рослинництва.

Компанія Байєр (регулятори росту та інші товари) є світовим лідером у виробництві цілого ряду спеціалізованих товарів, і рослинництво є одним з основних напрямків компанії. Тому будь-яке підприємство, яке може дозволить собі їх товари, не відмовиться від цього. А так, як наша компанія виступає одним з імпортерів їх товарів в Україну, то у нас Ви знайдете всі необхідні регулятори росту від Байєр, і зможете отримати їх за незавищеною ціною.

Регулятори росту Байєр представлені у вигляді відразу декількох товарів, які мають різні діючі речовини і сферу використання. Тому Ви зможете вибрати оптимальний варіант для Вашої ситуації і замовити його у нас в необхідному обсязі.

Навіть від Байєр регулятори росту мають цілий ряд особливостей щодо використання, наприклад, слід чітко притримувати температурного режиму від +15 до +30 градусів за Цельсієм, щоб дія речовини була успішною. Також слід використовувати його з точним дотриманням норми поливу, який зазвичай становить від 100 до 400 літрів активної речовини на гектар, але кількість повинна визначатися і обладнанням, яке Ви використовуєте для цього.
    
Купити у нас регулятори росту фірми Байєр можна навіть в значних обсягах, тому Ви зможете відразу отримати у нас необхідну кількість цієї речовини для обробки всієї Вашої території. І таке може запропонувати всього пара компаній в Україні, включаючи нашу.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення