Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регулятори росту Basf

Регулятори росту BasfОтримання великого врожаю рослин в короткі терміни - це мрія для будь-якого фермера або підприємства, але завдяки появі нових технологій і методик обробки рослин, Ви можете отримати такі результати за допомогою всього пари засобів. І наша компанія може запропонувати Вам все необхідне для цього, включаючи регулятори росту Basf, які створені як для захисту рослин, так і для збільшення їх зростання.

На відміну від більшості інших марок, регулятори Basf (для росту) є досить доступним товаром, який «по кишені» буквально кожного клієнта. І тому ми радимо Вам звернути увагу саме на цей товар, адже він ще й зарекомендував себе як надійний товар, який відмінно підходить для цілої групи рослин. Але якщо Вам з якоїсь причини не підійдуть регулятори росту від Basf, то Ви можете знайти у нас також товари від інших компаній, серед яких Ви обов'язково знайдете підходящі варіанти.

Якісні регулятори росту Basf вважаються надійним товаром, які використовуються в самих різних сферах і є універсальним матеріалом. Причому вони не тільки забезпечать Вас збільшенням зростання і продуктивності, але ще і захистом від морозу і шкідників.

Basf регулятор росту зазвичай використовується для ріпаку, де він відмінно зарекомендував себе, але це лише один із напрямів, тому Ви можете купити його для практично будь-якої культури. І наша компанія готова запропонувати Вам дані вироби в будь-якому необхідній кількості, аж до дійсно значних замовлень. Тому нашими послугами користуються безліч великих аграрних підприємств.

Але регулятори для зростання від Basf пропонує і роздрібно, що також буде досить зручно для невеликих підприємств і приватних фермерів, яким вони потрібні для обробки невеликій території.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення