Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Регаліс регулятор росту ціна

Регаліс регулятор росту цінаЯкщо Вас цікавить Регаліс - регулятор росту, ціна якого відповідала б можливостям малого підприємства, рекомендуємо звернутися до наших співробітників. Наша компанія є необхідним посередником між підприємцями різних областей діяльності. Ви можете займатися землеробством і шукати препарати для підтримки високого врожаю, і не знати про небезпеку використання окремих речовин. Щоб допомогти Вам з вибором комплексних добрив і пестицидів, як регулятор росту Регаліс за невисокою ціною, досвідчені фахівці з «Седна-Агро» створюють всі умови для того, щоб представники сільського господарства мали доступ до необхідної інформації, яка стосується хімічних препаратів. Також Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за консультацією.

Ціна на такі регулятори росту, як Регаліс, утворюється за рахунок виробництва і витрат на сировину. Вітчизняні компоненти дешеві, але це не впливає на якість продукції. Також це дозволяє придбати необхідне речовина без втрат.

 Важливою складовою діяльності нашої компанії є сприяння розвитку аграрного комплексу на території України і випуск на внутрішній ринок виключно якісних продуктів харчування рослинного походження. Саме тому багато підприємців сфери землеробства звертаються саме до наших послуг з продажу регуляторів росту за невисокою ціною, Регаліс в тому числі, і насіння - ми перевіряємо їх на якість і відповідність міжнародним нормам. В результаті нашої діяльності навіть початківці підприємці можуть отримати доступ до дійсно якісним і екологічно чистим насінню.

У каталозі компанії є велика кількість препаратів, різних за метою і ціною, як регулятор росту рослин Регаліс, які запобігають захворювання рослин, а також сприяють швидкому зростанню культур. Ви можете вибрати як універсальні, так і специфічні препарати.

Дана речовина можна використовувати на одному і тому ж посіві не більше двох разів. Препарат являє собою гранули, які розчиняються у воді. Найефективніше діюча речовина розчину проявляє себе на яблуні. Також дослідження не показали негативних наслідків від змішування кошти Регаліс, недорогого за ціною регулятора росту, з іншими пестицидами. Звертаємо Вашу увагу на те, що речовина не можна застосовувати з кальцієм.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення