Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Продаж насіння сої

Продаж насіння соїПродаж насіння сої на території України повинна здійснюватися відповідно до безліччю правил, так як крупи, боби, плоди та інші сирі продукти харчування повинні проходити перевірку і мати сертифікат якості. Завдяки сучасній технології з обробки ми можемо отримувати врожаї з виживанням рослин до 70%. Незважаючи на ці обробки, якість чорнозему, регулярні чистки від бур'янів, існують і інші, менш очевидні проблеми розвитку після продажу насіння сої. Зважаючи на безліч хвороб, збудниками яких є грибок, можуть початися епідемії. Такі випадки, на жаль, вже були зафіксовані в історії. Якщо в Середньовіччі це ставало причиною масового голоду, то сьогодні недбале ставлення до своїх полів призводить до матеріальних втрат і неможливості продовжувати вести аграрний бізнес і брати участь у продажу насіння сої.

«Седна-Агро» підтримуємо наших клієнтів і компанії-партнери. Ми надаємо можливість оплачувати великі покупки векселями, що забезпечить Вам безпечне прийняття рішень і можливість купувати додаткові засоби захисту рослин. Просимо звернути увагу на асортимент цих речовин.

Після того, як продаж насіння сої, кукурудзи та іншої крупи буде здійснена, від Ваших дій залежить, чи зійдуть перші паростки вчасно. Необхідно підготувати сприятливі умови в грунті, грамотно засіяти поле і піклуватися про те, щоб погодні умови не знищили насіння. У продажу сої Ви будете керуватися витратами на вирощування та обсягами врожаю. Виходячи з цього, вартість підсумкового продукту буде не найпривабливішою для споживача, якщо не потурбуватися про вигідному забезпеченні врожаю заздалегідь.


Ми надаємо всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію, в список якої входять засоби по догляду за рослинами і насіння сої. Наші продажі ростуть разом з кількістю постійних клієнтів і якістю з продуктів харчування. Телефонуйте нам за телефоном, якщо зацікавлені в аграрній діяльності.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення