Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння сої sedna

Насіння сої sednaВ Україні представлено досить велику кількість різних компаній, що займаються поставками сировини і спеціалізованих товарів для аграрних підприємств. Але ми є одними з провідних підприємств в даній сфері, тому Ви легко можете купити у нас насіння сої Sedna, а також безліч інших товарів, представлених в каталозі.

Sedna насіння сої відмінно зарекомендували себе на ринку і користуються чималим попитом серед клієнтів, так як підходять для використання навіть в несприятливих умовах і мають відмінні якості. Тому такі товари користуються попитом не тільки серед приватних клієнтів, а й серед представників приватних компаній, які також звертаються до нас саме за соєю (насіння Sedna).

Наші насіння сої Sedna доступні для покупки в практично будь-якому необхідному обсязі, тому Ви можете звертатися до нас як з роздрібними, так і з оптовими замовленнями. А завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, Ви отримаєте їх не тільки швидко, але ще і за доступною ціною.


Соя Sedna (насіння) - це саме той товар, який має дійсно високий потенціал і хороші показники в порівнянні з іншими товарами, представленими на ринку. Тому ми рекомендуємо Вам замовляти тільки якісні товари, адже Ви відразу побачите суттєві результати від їх використання, вже при першому зборі врожаю.

Насіння марки Sedna (соя та інші культури) Ви можете знайти і купити в нашій компанії за оптимальними цінами і з гарантією від виробника, тому багато клієнтів вважають за краще співпрацювати з нами на постійній основі. І якщо Ви хочете отримати надійного постачальника з якісними товарами, то Вам слід звертатися за цим до нашої компанії.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення