Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння сої посівної

Насіння сої посівноїНаша компанія «Седна-Агро» є офіційним дистриб'ютором найбільших виробників засобів по догляду за рослинами і насінням, в тому числі і сої посівної, в світі. Швейцарські, німецькі і японські компанії представляють в Україні свою продукцію за допомогою наших фахівців. В асортименті у нас є різноманітні інсектициди, гербіциди та інші речовини, які забезпечують Вам хороший урожай і здорові продукти рослинництва. Також ми надаємо нашим клієнтам насіння сої (посівної), кукурудзи, соняшнику, пшениці та ячменю. Ви можете дізнатися більше про особливості рослин і правила догляду за ними на нашому сайті. Наші послуги поширюються на територію всієї України, тому якість роботи «Седна-Агро» визнано і серед компаній-виробників з усього світу.

Серед принципів роботи компанії можна виділити співпрацю з дослідницькими установами, впровадження програми добропорядного вирощування, представлення на ринку виключно якісної продукції як нашої (насіння посівної сої, кукурудзи для посіву), так і компаній клієнтів (пшениця, ячмінь для споживачів).

Також для клієнтів ми готові запропонувати продаж засобів захисту рослин, в тому числі і насіння сої посівної, за спеціальною пропозицією авалювання векселів. З усіх питань програми з вексельного фінансування звертайтеся за вказаною на сайті номером телефону.


У каталозі компанії представлені всі насіння, які ми продаємо для посіву. Серед культур присутні горох, овес, овочі, буряк і посівна соя. Насіння проходять перевірку якості і високотехнологічну обробку від паразитів і шкідників. Завдяки нашому підходу виживаність покупного насіння зростає, від чого клієнт отримує велику окупність своєї роботи.

Щоб вирощувати насіння сої посівної, необхідно не тільки мати сучасне обладнання, а й знати про всі етапи її розвитку, про паразитів і бур'янах, які можуть становити загрозу їх розвитку. Наші фахівці детально вивчають проблеми вирощування аграрних культур і виписали основну інформацію, яка повинна бути корисною для наших клієнтів. Заходьте на сайт компанії і дізнавайтеся про особливості догляду за насінням сої посівної та іншими видами рослин. Якщо у Вас виникло питання, Ви можете задати його за вказаним номером.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення