Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння сої оптом

Насіння сої оптомСьогодні купити насіння сої оптом можна як віддалено, так і особисто, в залежності від того, який варіант є для Вас більш зручним. І в нашій компанії Ви можете знайти обидва ці варіанти, тому багато клієнтів вважають за краще звертатися саме до нас, роблячи віддалені замовлення, адже у них буквально немає вільного часу, щоб приїжджати до нас.

Але оптом насіння сої - це не єдиний наш товар, тому Ви можете замовити у нас насіння практично будь-яких культур і рослин, а також знайдете спеціалізовані товари для захисту їх зростання. І якщо Вас зацікавила така пропозиція, то Ви можете замовити у нас оптом насіння сої, інших культур, а також відразу замовити у нас всі необхідні товари. І таким чином Ви можете суттєво заощадити гроші, так як ми пропонуємо індивідуальні умови при великих замовленнях.

Для того, щоб купити у нас насіння сої оптом, Вам слід лише вибрати на сайті відповідні товари, після чого зв'язатися з нашими співробітниками і повідомити їм їх назви, а також необхідну кількість. Після цього ми відразу приступимо до роботи з виконання замовлення, щоб Ви могли отримати куплені товари в найкоротші терміни.


Оптом соя (насіння) зазвичай необхідна різним сільськогосподарським компаніям, але до нас також звертаються компанії-посередники, імпортери і навіть приватні клієнти. І все тому, що всі наші товари мають гарантію від виробника і зуміли добре зарекомендували себе на ринку рослинництва.

Оптом насіння сої є затребуваним товаром навіть в Україні, не дивлячись на те, що пік популярності даного продукту припадає на країни Азії. Тому сьогодні цей продукт тільки починає набирати популярність і у нас.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення