Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння сої купити в Україні

Насіння сої купити в УкраїніПропозиція — насіння сої купити в Україні, з кожним роком стає все більш популярним, так як багато клієнтів вже зуміли оцінити всі переваги використання цієї рослини. А так, як вона є неймовірно живильним рослинним продуктом, то ним люди не рідко замінюють навіть м'ясо, що може бути викликано різними причинами.

Не дивлячись на те, що в Україні соя (купити насіння) споживається не в такій великій кількості, як це відбувається в країнах Азії, але він стає все більш затребуваним. І це відбувається насамперед завдяки зростанню популярності руху вегетаріанців, а також людей, які потребують постійної підтримки дієт через стан здоров'я. І тому багато підприємств вже почали замовляти насіння сої (в Україні купити) в оптовому кількості.

 Для того, щоб насіння сої купити в Україні, Вам слід лише вибрати компанію-постачальника, який зміг би запропонувати Вам такий товар в необхідній кількості. І зазвичай клієнти звертаються за такими насінням саме до нашої компанії, так як ми одні з небагатьох, хто пропонує їх за доступними цінами.


Ми пропонуємо клієнтам купити не тільки насіння сої (Україна), але також і безліч інших культур, серед яких є кукурудза, пшениця, овес, цукровий буряк і безліч інших варіантів. Ми також пропонуємо Вам можливості щодо захисту рослин завдяки покупці спеціалізованих товарів.

Не дивлячись на те, що ми не єдині на ринку пропонуємо сою в Україні купити (насіння), але у нас Ви знайдете тільки кращі товари за максимально низькими цінами. Тому ми рекомендуємо Вам звертатися за подібними послугами саме до нас, адже це дозволить Вам отримати все необхідне в короткі терміни і з гарантією від виробника.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення