Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи соняшнику сої

Насіння кукурудзи соняшнику соїНасіння кукурудзи, соняшнику, сої
, пшениці, вівса, гороху, а також овочів і буряка є першою і складно щаблем розвитку рослинництва. Завдяки сучасним технологіям зрошення, хімічних засобів і досвіду багатьох поколінь ми можемо отримувати до 70% врожаю від посіву. Однак для досягнення таких результатів необхідно знати. Як правильно обробляти насіння кукурудзи, сої та соняшнику і як за ними правильно доглядати вказано на нашому сайті. Також Ви тут можете ближче ознайомитися з каталогом речовин із захисту рослин.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором іноземних компаній з усього світу по виробництву інсектицидів, гербіцидів та інших препаратів, спрямованих на знищення шкідливих організмів, які негативно відбиваються на врожаї з насіння кукурудзи, соняшнику та сої. Українські аграрники відгукуються про представлених товарах, як про ліки від паразитів, бур'янів і хвороб. Так як кожен сорт має свої терміни посадки, зростання і плодоношення, відповідно, і критичні періоди, які загрожують здоровому розвитку рослин, вони переживають в різний час. Характеристики надаються до продажу насіння сої, соняшнику та кукурудзи можна знайти під рубрикою КАТАЛОГ.

З компанією співпрацюють найбільші представники агробізнесу в Україні. Принципи «Седна-Агро» призвели до того, що наші клієнти випускають у продаж споживачеві тільки високоякісні крупи і продукти харчування. Завдяки нашій технології обробки насіння кукурудзи, соняшнику, сої стають більш стійкі перед кліматичними перепадами температур, впливу збудників хвороб і комах.


Вибирайте різні способи оплати і підписуйтесь в програму з авалювання векселів, щоб не зупиняти процес рослинництва. Ви можете зв'язатися з нами по телефону, щоб замовити насіння різних видів соняшнику, сої або кукурудзи в Україні по самим прийнятними цінами.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення