4 липня 2016 року. Новий сезон демонстрацій на АгроАрені у місті Умань

Традиційні семінари та Дні поля на АгроАрені в місті Умань стартували наприкінці травня 2016 р. Компанія «Седна-Агро» збирає на демонстраційному полі аграріїв з різних областей нашої країни для того, щоб поділитися досвідом, ознайомити з новинками в галузі сільського господарства і просто - поговорити про актуальні проблеми сільгоспвиробників. Такі заходи дозволяють аграріям не тільки вчасно вибрати ЗЗР та насіння відповідно до технологій вирощування, але і завести нові корисні знайомства.

семінари та Дні поля на АгроАрені Новий сезон демонстрацій на АгроАрені у місті Умань

В рамках польових семінарів 2016 року  компанія «Седна-Агро» робить особливий наголос на популяризації новітніх сортів зернових культур та гібридів кукурудзи і соняшника. Можливість порівняти сорти і гібриди рослин, оцінити якість майбутнього врожаю і підкріпити теоретичні знання наочними матеріалами високо цінується усіма гостями АгроАрени.

Олег Яровий, генеральний директор ТОВ «Седна-Агро», головною особливістю проведення демонстрацій на АгроАрені вважає її  «життєву реальність», бо, насправді, День поля триває, починаючи з етапу підготовки поля до посіву,  і,  закінчуючи збором врожаю.

Компанія «Седна-Агро» демонстрації на АгроАрені Умань

Кращі сорти і гібриди сільськогосподарських культур, гнучкі системи знижок і власні кредитні програми для аграріїв України, якісні добрива та засоби захисту рослин - все це Ви отримуєте разом з «Седна-Агро».

Дякуємо, що Ви з нами!

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення