27 квітня 2016 року в Уманському НУС для випускників університету було проведено традиційну Ярмарку вакансій, в якій компанію «Седна-Агро» представив HR-менеджер Гусляков Павло.

На Ярмарці вакансій студенти УНУС мали змогу дізнатися про відкриті вакансії компаній-учасників, вимоги, які висуваються до працівників, познайомилися з їх представниками, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливості проходження практики та співбесід.

Проведення ярмарки вакансій для випускників УНУС 27 квітня 2016 року вакансії компанії Седна-Агро

Секцію «Виробництво сільськогосподарської продукції; захист рослин; лісове та садово-паркове господарство» представили ТОВ «БАСФ», «Ukrlandfarming», ТОВ «Седна-Агро», секцію «Менеджмент і адміністрування; економіка та підприємництво» - ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ПАТ КБ «ПриватБанк», «Платинум Банк», секцію «Інженерно-технологічні спеціальності» - «Kernel», ПАТ «Уманьфермаш», FenixAgro, ін.

За словами проректора з науково-педагогічної роботи УНУС, доцента Михайла Мальованого, Ярмарка вакансій – захід, який може стати своєрідним трампліном для студентів у царині професійного становлення. Це - чудова можливість для студентів Уманського НУС знайти гідну роботу відповідно до своїх вмінь та навичок.

ярмарка вакансій для студентів Уманського НУС програми стажування у компанії Седна-Агро

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення