21 січня 2016 року. Практичний семінар із садівництва проводять консультанти ТОВ «Седна-Агро»

21 січня 2016 року у приміщенні Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ відбувся черговий семінар по садівництву, який щорічно, уже традиційно, компанія «Седна-Агро» організовує для садівників Центрального та Західного регіонів України.

Практичний семінар із садівництваДосвідчені агрономи – консультанти ТОВ «Седна-Агро» детально розповіли присутнім на семінарі  про системи захисту яблуневого саду,  закладання промислового саду та після-садивне обрізування, формування та обрізування плодових дерев, основне та позакореневе їх удобрення.

В рамках проведення семінару із садівництва, присутнім продемонстровано також  практичне обрізування плодових насаджень яблуні. Таку можливість надало керівництво Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ, давнього партнера компанії «Седна-Агро», в саду якого проводилася практична частина семінару.

За словами директора Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ Альльонова Олександра Михайловича, такі практичні семінари – гарна нагода для товаровиробників отримати відповіді на гарячі питання з агрономії та плодівництва.

ТОВ «Седна-Агро» консультанти ТОВ «Седна-Агро»

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення