18, 19 листопада 2016 року

Навчання менеджерів відділів продажів компанії «Седна-Агро»

Керівництво компанії «Седна-Агро» приділяє належну увагу розвитку професійних навичок своїх співробітників, адже внутрішнє навчання є дуже вигідним для будь-якої фірми: зростає рівень кваліфікації працівників, формується кадровий резерв, стимулюється кар'єрне зростання перспективних співробітників, що підвищує їх мотивацію і зміцнює лояльність. Так, 18,19 листопада 2016 року в м. Умань, було організовано навчання для менеджерів компанії, які займаються  продажами,  на тему : «Нові продукти від Сингенти: комерційні умови-2017 та особливості застосування». Навчання проходили із залученням провідних спеціалістів ТОВ «Сингента».

Навчання менеджерів відділів продажів компанії «Седна-Агро» Навчання менеджерів відділів продажів компанії «Седна-Агро»
  Кожен модуль навчальної програми орієнтований на засвоєння спеціальних теоретичних знань, які співробітники ТОВ «Седна-Агро» використовуватимуть в роботі з клієнтом. Так, спеціалістам з продажів стало відомо, що  компанія «Сингента» виводить на ринок нове покоління гібридів соняшника, які поєднують високий рівень урожайності, пластичність і стійкість до вовчка. До того ж, ними засвоєно знання щодо особливостей  практичного застосування гербіцидів на зернових.

Навчання менеджерів відділів продажів компанії «Седна-Агро»
  За словами комерційного директора Заруби Ігоря, такі навчальні програми сприяють як ефективному обміну професійним досвідом , так і підвищенню кваліфікації персоналу.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення