Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

18 лютого 2016 року. ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу».

18 лютого 2016 року в Києві відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу», організована компаніями Klever Systems, BlackBridge і «Седна-Агро». 

ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу»Ефективне функціонування обліку в сільському господарстві  в сучасних умовах є неможливим без застосування новітніх інформаційних технологій збору, обробки та передачі інформації, які ґрунтуються на використанні географічних інформаційних систем і  служать для розповсюдження просторових даних з метою прийняття обґрунтованих, проектних і управлінських рішень. Система інтелектуального комп’ютерного контролю за виробничим процесами в агробізнесі, на кшталт мозкового центру, який об’єднує різні сільськогосподарські об’єкти, дозволяє здешевити виробництво сільгосппродукції і значно підвищити врожайність.

Інтерес до космічних технологій з боку аграрних підприємств зростає. Результат реалізації ідеї космічного моніторингу однієї приватної компанії більш, ніж переконливий. За допомогою супутників та інтелектуальної системи керування вдалося підвищити врожайність, заощадити на ресурсах, знизити хімічне навантаження на ґрунт добрив і хімікатів.

Космічні технології для агробізнесу ТОВ «Седна-Агро» новини

На думку генерального директора ТОВ «Седна-Агро» Олега Ярового, економічна ефективність в агробізнесі — ключовий момент. За даними компанії, економія витрат при використанні системи супутникового моніторингу посівів становить від 50 до 150 євро на один гектар. Звичайно, все  залежить від того, скільки факторів поєднується в програмі і від того, наскільки неоднорідними є поля. Чим вищий рівень неоднорідності, тим швидше інвестиції в супутникові технології зможуть окупитися. Існує прогноз росту попиту  на них з боку середніх і, навіть, малих господарств, так як можливість об’єднувати кілька невеликих підприємств на одній території для реалізації проекту прискорить процес. Ті компанії, які вже розпочали використовувати космічні технології, за кілька років будуть  у виграшному становищі, адже для впровадження проекту з нуля потрібно чотири роки.

Дякуємо учасникам, які відвідали ІІІ Міжнародну конференцію «Космічні технології для агробізнесу», і запрошуємо всіх приєднатися до нас  в наступному році!

ТОВ «Седна-Агро» ТОВ «Седна-Агро»

<< Назад

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення