18 лютого 2016 року. ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу».

18 лютого 2016 року в Києві відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу», організована компаніями Klever Systems, BlackBridge і «Седна-Агро». 

ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу»Ефективне функціонування обліку в сільському господарстві  в сучасних умовах є неможливим без застосування новітніх інформаційних технологій збору, обробки та передачі інформації, які ґрунтуються на використанні географічних інформаційних систем і  служать для розповсюдження просторових даних з метою прийняття обґрунтованих, проектних і управлінських рішень. Система інтелектуального комп’ютерного контролю за виробничим процесами в агробізнесі, на кшталт мозкового центру, який об’єднує різні сільськогосподарські об’єкти, дозволяє здешевити виробництво сільгосппродукції і значно підвищити врожайність.

Інтерес до космічних технологій з боку аграрних підприємств зростає. Результат реалізації ідеї космічного моніторингу однієї приватної компанії більш, ніж переконливий. За допомогою супутників та інтелектуальної системи керування вдалося підвищити врожайність, заощадити на ресурсах, знизити хімічне навантаження на ґрунт добрив і хімікатів.

Космічні технології для агробізнесу ТОВ «Седна-Агро» новини

На думку генерального директора ТОВ «Седна-Агро» Олега Ярового, економічна ефективність в агробізнесі — ключовий момент. За даними компанії, економія витрат при використанні системи супутникового моніторингу посівів становить від 50 до 150 євро на один гектар. Звичайно, все  залежить від того, скільки факторів поєднується в програмі і від того, наскільки неоднорідними є поля. Чим вищий рівень неоднорідності, тим швидше інвестиції в супутникові технології зможуть окупитися. Існує прогноз росту попиту  на них з боку середніх і, навіть, малих господарств, так як можливість об’єднувати кілька невеликих підприємств на одній території для реалізації проекту прискорить процес. Ті компанії, які вже розпочали використовувати космічні технології, за кілька років будуть  у виграшному становищі, адже для впровадження проекту з нуля потрібно чотири роки.

Дякуємо учасникам, які відвідали ІІІ Міжнародну конференцію «Космічні технології для агробізнесу», і запрошуємо всіх приєднатися до нас  в наступному році!

ТОВ «Седна-Агро» ТОВ «Седна-Агро»

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення