15 листопада 2016 року

Практичний семінар для агровиробників у  Запоріжжі

15 листопада 2016 року в м. Запоріжжя відбувся практичний семінар з питань технологій та інновацій в системі удобрення і захисту озимої пшениці та соняшника. Організаторами виступили ТОВ «Седна-Агро», ТОВ «Сингента», ТОВ «Уніфер». До складу запрошених увійшли керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств регіону, для яких особливості технології вирощування озимих культур і соняшника є одним із стратегічних питань розвитку.   Програма семінару була насиченою та інформативною: гості заслухали цікаві доповіді науковців, представників компанії. Зокрема, генеральний директор ТОВ «Седна-Агро» Олег Яровий ознайомив присутніх  із інноваційними технологіями, які пропонує компанія своїм клієнтам, і вчергове наголосив на користі проведення таких спільних заходів для всіх учасників аграрного ринку.
    Гостям семінару презентовано, як за допомогою обладнання Pessl Instruments можна отримати точні метеозведення для окремо взятого сільгосппідприємства.
    В рамках програми заходу, учасникам в лабораторних умовах продемонстровано переваги листових добрив Вуксал, а також презентовано нові гібриди соняшника від Сингенти.

Практичний семінар для агровиробників у  Запоріжжі Практичний семінар для агровиробників у  Запоріжжі
  Організатори вдало поєднали наукову та практичну частину, в програмі знайшлося місце і для цікавих конкурсів та розваг, до яких долучалися всі бажаючі.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення