10-12 лютого 2016. Фахівці компанії «Седна-Агро» приймають участь у Шостій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2016»

Розвиваючи новий напрямок у своїй діяльності, пов'язаний із постачанням обладнання для післязбиральної обробки і зберігання зерна, компанія «Седна-Агро» активно входить на ринок, використовуючи оптимальні умови для діалогу з потенційними клієнтами. Так, майданчик виставки «Зернові технології» - потужного агропромислового форуму України, став місцем зустрічі представників компанії з операторами вітчизняного ринку, які бажають знайти оптимальні рішення  тих питань, що стоять перед ними.

Учасники виставки від ТОВ «Седна-Агро» - Гусляков П., Кравчук П., представили обладнання для зберігання та переробки зернових від канадської компанії AGI, монтаж якого було проведено фахівцями підприємства у господарствах Черкаської і Кіровоградської областей, а також ознайомили учасників агропромислового форуму з планами на 2016 рік.

Олег Яровий, генеральний директор ТОВ «Седна-Агро» наголошує, що свої успіхи ТОВ «Седна-Агро» вимірює не лише досягненнями в бізнесі, а й тим, наскільки успішно служить суспільству і піклується про збереження природні ресурсів. Постачання обладнання для післязбиральної обробки і зберігання зерна – саме той напрямок діяльності підприємства, який дозволить привнести кардинальні зміни в життя кожного фермера.

Зернові технології 2016 Седна-Агро

Седна-Агро генеральний директор ТОВ «Седна-Агро»

<< Назад

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення