Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Каталог

Засоби захисту рослин

Будьте впевнені, Ви приймаєте вірне рішення та отримаєте більший врожай, скориставшись засобами захисту рослин, представленими у нас. Ви маєте зможу використати потенціал Вашої культури з точки зору здоров'я та росту, а разом з цим, бути максимально успішним.

Наші продукти забезпечують не лише захист рослин, вони також надають додаткові переваги, серед яких: підвищена врожайність, підвищена стійкість до стресу, підвищена якість продукції, підвищена ефективність виробництва.

Отримайте більше від своєї землі, разом з "Седна-Агро"!

 

Насіння сортів та гібридів

Відомо, що потенціал врожаю, насаперед залежить від використаного насіннєвого матеріалу, тобто найголовніше – це якісне насіння з високим генетичним потенціалом. Наша продукція повністю відповідає стандартам як ГОСТ, так і ISTA. За показниками схожості ці стандарти навіть перевищуються на 5-10%. Ми пропонуємо нашим партнерам технології перевірених компаній, з якими працюємо не один рік. Ми постійно перебуваємо в тісному контакті з нашими клієнтами, ми пропонуємо найкраще і несемо за це відповідальність!

Крім того, ми пропонуємо нашим партнерам додаткові переваги. Покупці нашого насіння мають можливість придбати разом з насінням ще й якісні препарати для захисту рослин та мікродобрива за зниженою ціною. Також ми забезпечуємо постійну консультаційну підтримку наших партнерів, надаємо чіткі інструкції та рекомендації, дотримання яких гарантує високий врожай.

 

Саджанці плодових культур

Пропонуємо Вашій увазі асортимент саджанців на сезон весна 2014 року від ПАТ «Кримська Фруктова Компанія». Саджанці вирощені за європейською технологією на території Криму. Підщепи і щепи були завезені з Голландії та Італії. Саджанці яблуні вирощені на підщепі М-9 Т337, саджанці груші вирощені на підщепі ВА- 29.

ПАТ «Кримська Фруктова Компанія» пропонує так само для продажу запилювачі для яблуні. Сучасне садівництво передбачає посадку інтенсивних сортів. В основному інтенсивні сорти самобезплідні. Тому односортні плодові насадження дуже часто зовсім не плодоносять або дають низькі врожаї. У більшості випадків практикуються виробничі змішані посадки з підсадки сортів - запилювачів. Але не всі сорти запилюють один одного. Створюються додаткові складності при догляді, хімічних обробках, прибиранні, збереженні врожаю. Пропоновані сорти запилювачів не вимагають спеціального відведення посадочних місць.

 

Добрива (позакореневе підживлення)

Головними чинниками, які сьогодні спонукають вітчизняних аграріїв застосовувати мікродобрива, є низький вміст або дефіцит доступних рослинам мікроелементів, викликаний браком виробництва та внесення органічних добрив.

На протязі останнії років, вітчизняні аграрії впроваджують у свої технології високопродуктивні гібриди та сорти сільськогосподарських культур, фізіологія мінерального живлення яких потребує застосування повного й збалансованого мінерального живлення, адже для отримання високої продуктивності сільськогосподарських культур потрібно обов’язково застосовувати позакореневе підживлення мікродобривами.А наша продукція повністю відповідає нормативам європейських стандартів якості та екологічності.

Ми раді запропонувати Вам широкий асортимент продуктів: найкращі добрива світових лідерів у виробництві мінеральних добрив.

 

 

19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


22 лютого 2017 року

КОНФЕРЕНЦІЯ «КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ»

детальніше>>


31 грудня 2016 року

Дорогі друзі, колеги, шановні партнери!

детальніше>>


16 грудня 2016 року

Фахівці ТОВ «Седна-Агро» проводять семінар для садівників

детальніше>>


20 листопада 2016 року

День працівників сільського господарства

детальніше>>


18, 19 листопада 2016 року

Навчання менеджерів відділів продажів компанії «Седна-Агро»

детальніше>>


15 листопада 2016 року

Практичний семінар для агровиробників у Запоріжжі

детальніше>>


4 липня 2016 року

Традиційні семінари та Дні поля на АгроАрені в місті Умань

детальніше>>


27 квітня 2016 року

Ярмарка вакансій в Уманському НУС!

детальніше>>


8 березня 2016 року

Зі святом весни!

детальніше>>


18 лютого 2016 року

ІІІ Міжнародна конференція «Космічні технології для агробізнесу»

детальніше>>


15 лютого 2016 року

Запрошуємо агровиробників взяти участь у ІІІ Міжнародній конференції «КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ»

детальніше>>


10-12 лютого 2016

Фахівці компанії «Седна-Агро» приймають участь у Шостій міжнародній виставці інноваційних рішень в зерновому господарстві
«Зернові технології 2016»

детальніше>>


21 січня 2016 року

Практичний семінар із садівництва проводять консультанти ТОВ «Седна-Агро»

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення