Кар'єра

Кар'єра

Ми прагнемо залучити людей, які володіють найбільш високим потенціалом, натомість, пропонуємо усебічну підтримку, можливості професійного розвитку, і гарантуємо, що їхні професійні успіхи знайдуть визнання в колег та заслужену винагороду.

Основні вимоги, яким мають відповідати претенденти на всі посади нашого підприємства: безумовно, ви маєте бути талановитим і мотивованим, здібним і амбіційним, готовим подолати будь-які труднощі. Володіння англійською або німецькою мовою, а також попередній досвід успішної роботи в іноземних компаніях, вітаються.

Якщо Ви хотіли б взяти участь у конкурсі на заміщення тієї або іншої вакансії, надсилайте своє резюме на електронну адресу info@sedna-agro.com, докладно вказавши дані про освіту та професійний досвід.

Якщо в даний момент ми не зможемо запропонувати Вам роботу, ми збережемо Ваше резюме в нашій базі даних і при появі відповідної для Вас вакансії обов'язково зв'яжемося з Вами.

Ми раді, що Ви звернулися до нас!


24 серпня 2013 року.

Шановні друзі, колеги, партнери, дорогі українці! Від імені колективу компанії "Седна-Агро" сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем Незалежності України!

детальніше>>


12,14,17 червня 2013 року.

Компанія "Седна-Агро" разом із ТОВ "Байєр КропСайєнс" зібрали агровиробників Кіровоградщини, Черкащини, Вінничини на традиційний День Поля!

детальніше>>


07 травня 2013 року.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, друзі, партнери, колеги!

детальніше>>


04 квітня 2013 року.

Cтратегія і тактика догляду за посівами озимих культур весною 2013 року.

детальніше>>


28 березня 2013 року.

Компанія "Седна-Агро" приймає активну участь у програмі Bayer CropScience та Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) по вексельному фінансуванню купівлі засобів захисту рослин (ЗЗР).

детальніше>>


14 березня 2013 року.

Відбувся Всеукраїнський семінар керівників, агрономів сільськогосподарських підприємств по напрямках підтримки та розвитку багаторічних плодових насаджень як провідної аграрної галузі сільського господарства в Україні.

детальніше>>


             АРХІВ НОВИН
  Яндекс.Метрика G Analytics