Історія

Ідея дистрибуції  продукції  для захисту рослин та насіння провідних виробників виникла у зв’язку з потребою українського аграрного ринку саме  в якісній, сертифікованій продукції та надійній системі її забезпечення.  Тому й була заснована компанія „Седна-Агро” , її назва виникла ще в 2003 році, коли 14 листопада   астрономи відкрили нову планету, що обертається навколо Сонця.  На думку вчених, Седна, що названа на честь ескімоської богині океану, є найбільш первозданно чистим об’єктом у Сонячній системі. Відкриття цієї планети стало одночасно проривом в астрономії та доказом того, що з розвитком технологій люди тільки почали відкривати для cебе Всесвіт. Так і з компанією „Седна-Агро” кожен клієнт може відкрити для себе  нові можливості для свого бізнесу та  найновітніші досягнення системи захисту рослин та насіння.

Компанія „Седна-Агро” була створена 13 жовтня 2004 року . За цей час „Седна-Агро”  розширила сфери своєї діяльності та впливу. Нашими партнерами є господарства розташовані в Черкаській, Харківській, Полтавській, Вінницькій, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Одеській та Київській областях.

Досвід роботи, накопичені знання, відданість принципам та перманентний розвиток дозволяє „Седна-Агро” формувати цивілізований агробізнес в Україні.


Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення