Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Посівний соняшник Сінгента

Посівний соняшник СінгентаБагато починаючі підприємці можуть зробити помилку і звернутися до аграрникам за посівними матеріалами. Наша компанія збирає навколо себе представників різних відгалужень сільського господарства, щоб подвоїти Ваші шанси на успіх. Ви можете замовити у нас недорогі соняшники посівні виробництва Сингента. Ці матеріали відносяться до продукції наших партнерів, які надають виключно перевірені і безпечні матеріали для посівів. Завдяки сучасним технологіям обробки та сортування насіння ми досягли високих результатів у врожаї, ніж та ділимося з партнерами ось уже кілька років. Купуйте саме той вид посівного соняшнику від Сингента, який приживеться у Вашому грунті. Пропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом нашої компанії, щоб знайти саме такі матеріали.

Якщо Вас цікавить дійсно якісний посівний соняшник, Сингента пропонує свої матеріали для успішного початку посівного сезону. Для початківців аграрників такі матеріали можуть значно підняти дохід і поліпшити результати врожаю. Ви можете ознайомитися з характеристиками доступних насіння на офіційному сайті нашої компанії.

На офіційному сайті компанії «Седна-Агро» розміщено багато корисної інформації, яка спрямована на досягнення успіху в зборі дійсно якісного і корисного врожаю. Підприємство Сингента випускає посівний соняшник на ринку України спеціально для підприємців-початківців, які зацікавлені в тому, щоб надати споживачам корисні продукти харчування. Також наше підприємство надає можливість замовити за спеціальною пропозицією виробництва Сингента якісні соняшники посівні. Для того, щоб ознайомитися з акціями та знижками, зверніться до нашого менеджера.

Радимо вам зв'язатися з нами за телефоном та здійснити замовлення за вигідною вартості на посівний соняшник Сингента. Зверніть увагу на інструкцію по догляду за Вашим полем. Також не пропустіть можливість замовити засоби захисту рослин від паразитів і грибка.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення