Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити соняшник посівний Піонер ціна

Купити соняшник посівний Піонер цінаНа сьогоднішній день розпочати підприємницьку діяльність в Україні без значного капіталу непросто. Навіть для закупівлі обладнання та обробки полів необхідно починати з мінімально дешевої сільськогосподарської техніки. Але наша компанія може Вам допомогти. Вигідні ціни, за якими купити посівні соняшники від Піонер Ви можете з доставкою, є не єдиною перевагою нашого підприємства. Компанія «Седна-Агро» надає дійсно широкий асортимент матеріалів для посіву. У Вас є можливість вибрати серед безлічі різних культур саме ту, яку Вам буде зручно вирощувати і реалізувати на ринку України. Важливо відзначити, що багато партнерів нашої компанії вже вийшли на міжнародний ринок і здатні надавати споживачам корисні рослинні продукти на постійній основі. Купуйте за вигідною ціною посівної соняшник від Піонер і переконайтеся в його ефективності вже в перший же рік. Зверніть увагу на те, що ми надаємо різні варіанти посівного матеріалу.

Якщо Ви вирішили купити соняшник посівної Піонер, ціна матеріалу обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. Для цього просто наберіть наш номер, який вказаний на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». Ми надамо всі можливості, які сприяють успішному початку кар'єри в аграрній сфері наших численних партнерів.

На офіційному сайті підприємства «Седна-Агро» описані різні посівні соняшники від Піонер. Купуйте по нашій ціні саме той вид рослин, які найкраще поростуть саме в Ваших умовах. Порівняйте характеристики і властивості насіння на нашому сайті. Можете бути впевненими в тому, що оптимальні ціни на доступні посівні соняшники від Піонер, купити які можна з доставкою, ніяк не позначаються на безпеці готового продукту. Високий вміст вітамінів і масла - переваги нашої продукції.

Не чекайте слушної нагоди - інвестуйте вже сьогодні. Поспішайте купити соняшник посівної Піонер, ціна якого дозволяє розпочати успішний збір першого врожаю. Ми не тільки надамо повну інформацію про кожного доступному вигляді обробленого насіння, але також допоможемо з вибором.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення