Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити посівний соняшник в Україні

Купити посівний соняшник в УкраїніНезважаючи на те, що багато аграрники звертаються один до одного для того, щоб вирішити якісь проблеми, ми настійно рекомендуємо не замовляти в Україні посівної соняшник з рук. Купуйте перевірені насіння, які піддавали не тільки сортуванні, але також додаткової обробки. У нашому асортименті представлені всі доступні посівні матеріали з сертифікатом, який підтверджує їх високу якість. Зверніть увагу на те, що наші численні партнери можуть не тільки надати посівний соняшник в Україні. Щоб купити кукурудзу або будь-яку іншу сільгосп культуру, ми рекомендуємо звертатися до перевірених великим постачальникам, які можуть відповісти за якість продукції. Ознайомитися з каталогом матеріалів Ви можете на офіційному сайті нашого підприємства «Седна-Агро».

Багато підприємців, які вирішуються купити посівний соняшник в Україні, нерідко звертаються до таких же аграрникам. Це в корені неправильно, так як для Вашого першого врожаю необхідно підготуватися максимально інтенсивно. Щоб домогтися успіху і не кинути бізнес, необхідно не тільки підготувати грунт, але також замовити перевірені насіння.

Зверніть увагу на доступність не тільки посівних матеріалів, але також і засобів по захисту рослин. Крім цього, наші співробітники розмістили корисну інформацію, яка може допомогти домогтися успіхів в аграрній сфері. Купіть в Україні оброблені посівні соняшники, які пройшли перевірку якості та відповідають міжнародним санітарним нормам. Ви можете порівняти доступні варіанти прямо на нашому сайті. Не пропустіть новинки та оцініть характеристики насіння від різних виробників України. Купити якісний посівний соняшник Ви можете з доставкою по всіх містах України. Вартість замовлення обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

Ви завжди можете звернутися до нас, якщо хочете здійснити замовлення на дійсно якісні посівні матеріали. З нами Ви можете купити посівний соняшник в Україні за оптимальною вартістю і отримати можливість зібрати свій перший урожай без значних ризиків. Стати незалежними від погодних умов - замовте перевірені матеріали виробництва наших партнерів вже сьогодні.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення