Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння соняшнику Піонер

Купити насіння соняшнику ПіонерКожен фермер хоче збирати багатий урожай. Однак далеко не кожен може собі дозволити обробляти великі поля і приділяти увагу всій ділянці. Тому наша компанія надає вибір посівних насіння. Соняшник Піонер, купити який можна у нас, є одним з штучно оброблених сортів. Завдяки сучасним технологіям Ви тепер можете надати українському споживачеві дійсно багаті на вітаміни і масла насіння. Також можна відзначити, що Ви можете використовувати частину врожаю для посіву в наступному році. Таким чином, краще заощадити надалі успішного сезону, ніж купити насіння соняшника з рук. Піонер є однією з компанії, які займаються розвитком сільського господарства. В асортименті нашого підприємства Ви можете дізнатися більше про результати досліджень нашого партнера.

Якщо Ви вирішили, що для Ваших полів буде оптимальним рішенням купити насіння соняшника Піонер, пропонуємо здійснити замовлення у нашій компанії. Ми надаємо широкий асортимент посівного насіння.

Рекомендуємо звернути увагу на різноманітність насіння різних культур, які представлені в нашому каталозі. Багато починаючі аграрники звертаються саме до нас, тому що ми надаємо тільки перевірені насіння соняшнику. Купуйте продукцію Піонер і переконайтеся в тому, що попередня підготовка до посівів може значно вплинути на результат в кінці сезону. Наші клієнти відзначають стійкість стебла і високу якість насіння соняшнику, які виросли з насіння компанії Піонер. Купуйте для соняшників також спеціальні засоби захисту рослин. Це підвищить Ваші шанси на високий урожай і знизить ризики.

Звертайтеся до нас за телефоном, щоб вигідно купити насіння соняшника Піонер. Продукція наших численних партнерів пройшла перевірку якості і відповідає міжнародним санітарним нормам. Завдяки спеціальним препаратам безпечні і корисні для людини рослини виростуть міцними і великими.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення