Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза посівна купити Україна Піонер

Кукурудза посівна купити Україна ПіонерНезважаючи на те, що аграрна сфера України має великий потенціал, Ви можете потерпіти серйозні збитки на самому початку свого шляху. Якщо Ви ще не знайомі з брендом Піонер в Україні, купити посівну кукурудзу Вам просто необхідно. Дане підприємство займається обробкою і відсіювання насіння перед початком посівного сезону. Завдяки цьому Ви можете зібрати багатий урожай з меншими ризиками. Також в Україні посівну кукурудзу Піонер можна купити за відносно низькою вартістю, що високо цінують підприємці. Пропонуємо Вам ознайомитися з різними доступними варіантами посівних матеріалів на офіційному сайті нашого підприємства.

Ви завжди можете звернутися в нашу компанію, якщо Вас цікавить якісна кукурудза посівна. Купити, Україна, Піонер можна в будь-якій кількості. Даний вид насіння піддається попередньому отсеиванию і обробці, яка призначена для того, щоб Ви могли зібрати перший урожай без серйозних ризиків.

Завдяки тому, що ми об'єднуємо підприємців з аграрної сфери, наші партнери можуть на вигідних умовах укласти співпрацю з будь-ким. Тому нерідко наші клієнти, які купили посівну кукурудзу від Піонер в Україні, нерідко звертаються до нас повторно. Спеціальні пропозиції, вигідні умови, дійсно великий урожай і неосудливе якість - це те, що змушує підприємство рости за рамками України. Купіть посівну кукурудзу Піонер і оціните її властивості на своїх власних полях. Важливо також відзначити, що продукція наших партнерів відповідає міжнародним стандартам якості і санітарним нормам.

Багато починаючі підприємці готові купити будь-які посівні насіння дешевше. Однак ми рекомендуємо Вас вибрати дійсно якісний матеріал - кукурудза посівна, купити. Україна, Піонер на ринку якої вже довів свою надійність, надає вигідні умови для аграрного бізнесу. Так не відкладайте замовлення на потім - телефонуйте нам за номером, який вказаний на сайті.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення