Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння сої ціна Україна

Насіння сої ціна УкраїнаЯкщо Ви плануєте в цьому році засіяти своє поле новою культурою, вибирайте наші насіння сої. Ціна (Україна) на них низька, а відсоток виживання дуже високий. Незважаючи на теплолюбний, культурі досить температури вище 15-ти градусів. На вегетаційний період відводиться близько 120-ти днів. Що стосується споживання вологи, то на полив насіння сої в Україні ціна буде також невисокою, так як вона здатна приймати обсяги, що перевищують її масу тільки в період проростання, а він проходить швидко за умови чіткого дотримання всіх рекомендацій по вирощуванню.

Про що слід подбати хорошому аграрнику в процесі вирощування насіння сої в Україні (ціна на них вказана на сайті нашої компанії), так це на грунт. Чорнозем повинен бути пухким і багатим на корисні речовини. Завдяки природній системі вентиляції коріння мають вільний доступ до кисню і швидко набирають необхідну масу для вирощування великих бобів.

Досвід показав, що успішніше всього дана культура зростає на півдні країни, де поєднані всі кращі умови: висока температура, плодюча земля, короткий день і рівнини, на які влітку проливаються рясні дощі. Купуйте у нас якісні та перевірені насіння сої. Ціна (Україна) на дану культуру несправедливо занижена, враховуючи величезну популярність продуктів харчування серед вегетаріанців і виробників готових продуктів по всьому світу.


Соя заповнила собою весь харчової ринок. Важко уявити готові консервовані продукти без неї. У сосисках, соусах, і навіть кисломолочних продуктах присутня маса з її бобів. Деяких обивателів це лякає, так як сучасний склад звичних нам продуктів змінюється в бік заміни багатьох якісних інгредієнтів та впровадженням в технологію виробництва маси з насіння сої. В Україні ціна на неї низька, тому на її вирощування відведені сотні гектарів полів. Для забезпечення гарного врожаю фермери змушені закуповувати багато мінеральних добрив і речовин проти шкідників. Однак слід зазначити що дана культура бобових вдало пристосована до клімату в Україні та насіння сої, ціна на які відносно низька, успішно проростає без додаткової допомоги.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення